0253 - 7704513
هاست ارزان | هاست رایگان | هاست ایران | طراحی سایت
میزبانی وب میزبانی وب میزبانی وب

هاست ارزان

میزبانی حرفه ای وب سایت شما

ثبت دامنه

ثبت دامنه های اینترنتی

نمایندگی هاست

فروش خود را آغاز کنید

طراحی وب سایت

طراحی حرفه ای وب سایت

مرکز میزبانی وب آذین داده فضا گستر

مرکز تخصصی میزبانی حرفه ای وب آذین داده فضا گستر در سال 1389 پا به عرضه هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران نمود. آذین داده با ارائه راهکار های نوین در زمینه هاست ارزان و هاست ایران و هاست رایگان و امور طراحی سایت تا کنون توانسته مشتریان فراوانی را جذب نماید. گروه ما با ارائه سرور های قوی ، پشتیبانی مداوم و 24 ساعته و مانیتورینگ منظم میتواند سرویس هایی در شان کاربران و وبمستران ایرانی ارائه دهد. (هاست ارزان و هاست ایران و هاست رایگان) آذین داده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای قادر است در زمینه طراحی سایت و امور توسعه وب به شما کاربران گرامی مشاوره و خدمات ارائه دهد. هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

برخی از فعالیت های فراداده
» میزبانی حرفه ای وب سایت های اینترنتی بر روی هاست ارزان و هاست ایران و هاست رایگان
» طراحی و توسعه نرم افزار های تحت وب به زبان PHP و پایگاه داده MYSQL و طراحی سایت
» توسعه، طراحی، ترجمه و... سیستم ها و اسکریپت های تحت وب طراحی سایت و هاست ایران و هاست ارزان و هاست رایگان

آقایان درشت اندام چگونه لباس بپوشند؟ (بخش اول)

ژل های لاغری، پیراهن های معجزه آسا، معجون سلامت، دستبند چربی سوز و بسیاری موارد دیگر را بارها و بارها شنیده ایم. اگر اضافه وزن دارید و جزو آقایان درشت اندام محسوب می شوید بدون شک برای تهیه ی آنها نیز تحریک شده اید. چه می شد اگر با بستن تنها یک دستبند ساده، روزانه ۱ کیلوگرم وزن کم می کردیم؟ برای خیلی افراد این ها رؤیایی هستند که همیشه در سر می پرورانند. تاجران و فروشندگان نیز بهتر از شما به این رؤیا واقف هستند. اصلاً این رؤیایی است که خودشان آفریده اند؛ لاغری در چند روز.

کاهش وزناما گاهی اوقات لازم نیست به معجزه دل خوش کرد. کافی است با ورزش منظم و رعایت رژیم غذایی صحیح تحت نظر پزشک، آرام آرام به رؤیای خود رسید. البته قرار نیست تا آن موقع زندگی را به کام خودتان تلخ کنید. اصولاً کاهش وزن بدون حضور در جامعه و تعامل با افراد حاضر در آن امکان پذیر نخواهد بود. در کنار تلاش برای رسیدن به وزن ایده آل چگونه با ظاهری مناسب و اعتماد به نفسی عالی در جمع حاضر شویم؟ این سؤال را در ادامه با همدیگر جواب خواهیم داد.

شاید شما شکم، بالاتنه، شانه یا سینه ی بزرگی دارید، شاید هم از ناحیه ی باسن احساس ناخوشایندی می کنید. برای همه ی این موارد راهکار وجود دارد. راهکاری که بتوان با وجود این موارد هم بهتر جلوه کرد. در این مقاله برای همه ی افرادی که اضافه وزن دارند از واژه ی «درشت اندام» استفاده خواهیم کرد. با بامیو بلاگ همراه باشید.

اهمیت رعایت سبک برای آقایان درشت اندام

آقایان درشت اندام

اصولاً آقایان درشت اندام با القاب و عناوین نادرستی خطاب می شوند. پشت سرشان پچ پچ می شود و خیلی موارد دیگر. مهم ترین مزایای کاهش وزن سلامت جسم و روح شماست. کاهش وزن و خوش اندام بودن دو مزیت برایتان در پی دارد. اول اینکه به لحاظ پزشکی بسیاری مشکلات شما برطرف می شود. ثانیاً اعتماد به نفس و رضایت از خویش مواردی نیست که بتوان آنها را معامله کرد. البته برخی وزن های بالا به دلایل منطقی است. اگر استخوان بندی شما درشت است و قد بلند هستید وزن ایده آل خود را پیدا کنید. شاید شما اضافه وزن ندارید و به قول معروف هیکلی هستید.

اولویت های خرید

کت و شلوار مردانه

قبل از اینکه به راهکارهای اصلی بپردازیم گفتن چند نکته ضروری است. اگر شما اضافه وزن دارید باید مواردی را جهت خرید لباس رعایت کنید که به شرح زیر عنوان می گردد:

تن خور لباس: هیچ گاه سعی نکنید چند سایز بزرگتر از خودتان بگیرید. برخی افراد عادت دارند برای پوشانیدن اضافه وزن خود از لباس های بسیار بزرگتر از سایز بدنشان استفاده کنند. لباسی تهیه کنید که زیاد تنگ یا زیاد گشاد نباشد. لباس تنگ ممکن است اعتماد به نفس شما را پایین بیاورد. از سوی دیگر لباس گشاد شما را از مشکلتان دور خواهد کرد چون دیگر احساس نیاز برای لاغری نمی کنید.

اصل سادگی: اگر شما اضافه وزن دارید خود به خود حضور شما جلب توجه می کند. نیازی نیست برای جلب توجه و اعلام حضور از لباس های عجیب با دوخت های متفاوت و غیرمعمول استفاده کنید. لباس های ساده برای همه ی افراد زیبا هستند. اگر شما اضافه وزن هم داشته باشید بدون شک بهترین گزینه برایتان همین لباس های ساده خواهد بود. از لباس ها و پیراهن های تک رنگ یا با طرح های ساده استفاده کنید.

وزن لباس: لباسی تهیه کنید که وزن و ضخامت پایینی داشته باشد. جدای از اینکه لباس های سنگین شما را از آنچه که هستید بزرگتر نشان می دهند، به تعریق بیش از حد و اذیت شدنتان نیز کمک می کنند. سعی نکنید خودتان را زیر لباس های سنگین و بزرگ پنهان کنید. صورت مسأله را پاک نکنید.

انتظارات معقول

شعبده باز

اگر شما جزو آقایان درشت اندام هستید وقتی به خرید یک لباس اقدام می کنید انتظار نداشته باشید برایتان معجزه کرده و شما را خوش اندام کند. هدف این است که این لباس فرم و شکل مناسبی برای شما به وجود آورده و تناسب منطقی در بدن شما ایجاد کند. به لباس هایی که با شعار خوش اندامی و این دست موارد فروخته می شوند خوب دقت کنید. در بهترین حالت راهکار آنها فشردن اندام شماست. این قضیه بهایی برایتان خواهد داشت و آن بهای ناراحتی است. وقتی شما در یک لباس احساس راحتی نداشته باشید در بلند مدت روی اعصاب و احساسات شما تأثیر منفی خواهد داشت. همیشه ناراحت و عصبی جلوه می کنید و این موردی نیست که کسی دوست داشته باشد.

مهمترین رسالت یک لباس این است که شما را بین این واژه ها جابجا کند: چاق و تنبل و پرخور – درشت اندام، هیکلی، قدرتمند و خوش اشتها

خوب، بد، زشت

خوب بد زشت

بسیاری مواقع انتخاب لباس یک مسأله ی نسبی و سلیقه ای است. نمی توان به طور قطع در مورد آن قضاوت کرد و با ترازوی چشم سنجید. اما لباس هایی هستند که از دید ما برای افراد درشت اندام به وضوح برچسب خوب، بد و زشت می خورند.

خوب: بهترین لباس برای افراد درشت اندام آنهایی هستند که حالت ساده و منظمی به بدن بدهد. کت و شلوار و کت های تک در صدر این لیست قرار می گیرند. برای پایین تنه نیز شلوارهای پارچه ای پلیسه دار و شلوارهای کتانی بهترین گزینه خواهند بود.

بد: اگر لباستان بسیار نرم باشد و حالت خوبی نگیرد اوضاع خوب پیش نمی رود. یعنی لباس برای حالت گرفتن به بدن شما احتیاج داشته باشد. سویشرت و ژاکت زیاد مناسب شما نخواهد بود. به علاوه لباس های ورزشی را نیز (بجز برای ورزش و باشگاه) به کلی فراموش کنید.

زشت: لباس هایی که آویزان هستند و بخش هایی از بدن شما از داخل آن پیداست بدترین حالت ممکن خواهد بود. لباس هایی را انتخاب کنید که کامل باشند. تا جای ممکن از تی شرت استفاده نکنید. در غیر این صورت سعی کنید تی شرت هایی انتخاب کنید که آستین بلندتری داشته باشند. همچنین پیراهن های آستین کوتاه جایگزین بهتری برای تی شرت ها بشمار می روند. هنگامی که آقایان درشت اندام تی شرت یا شلوارک می پوشند بیشترین توجه به بخش مرکزی بدن آنها جلب می شود؛ جایی که بیشترین توده ی بدنشان در این محل تجمع کرده است.

در بخش بعدی به ۶ راهکار مؤثر در نحوه لباس پوشیدن آقایان درشت اندام می پردازیم. با ما همراه باشید.

منبع: artofmanliness

این مطالب را نیز بخوانیداین مطلب از سایتblog.bamilo.com به صورت خودکار برداشته شده است

تیتانیوم برنزی نقره ایطلایییاقوت الماس
فضای دیسک هاست ارزان - هاست رایگان500 مگابایت1 گیگابایت2 گیگابایت5 گیگابایت10 گیگابایت20 گیگابایت
پهنای باند ماهانه هاست ارزان و هاست رایگان8 گیگابایت15 گیگابایت20 گیگابایت50 گیگابایت100 گیگابایت200 گیگابایت
Parked Domains هاست ارزان و هاست رایگان13510نامحدودنامحدود
Addon Domains هاست ارزان و هاست رایگانهاست ارزان13نامحدودنامحدودنامحدود
تعداد بانک اطلاعاتی هاست ارزان و هاست رایگان25نامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
سیستم عامل هاست ارزان و هاست رایگانلینوکسلینوکسلینوکسلینوکسلینوکسلینوکس
پنل اس ام اس رایگانهاست ارزانهاست رایگانطراحی سایتهاست ارزانهاست ایرانهاست رایگان
کنترل پنل هاست ارزان و هاست رایگانسی پنلسی پنلسی پنلسی پنلسی پنلسی پنل
Backup گیری هاست ارزان و هاست رایگانهفتگیهفتگیهفتگیهفتگیهفتگیهفتگی
حداکثر بازدید یکتا روزانه هاست ارزان و هاست رایگاننامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
Sub Domain نامحدود هاست ارزان و هاست رایگانهاست ارزانطراحی سایتهاست رایگانهاست ارزانهاست ایرانهاست رایگان
آپتایم سرور هاست ارزان و هاست رایگان99%99%99%99%99%99%
پرداخت ماهانههاست ارزانهاست رایگانهاست ارزانهاست ایرانهاست ایرانهاست ارزان
پرداخت سه ماهههاست ارزانهاست رایگانهاست ایرانهاست ارزانهاست ایرانهاست رایگان
پرداخت شش ماهههاست ارزانهاست ایرانهاست ارزانهاست ایرانهاست رایگانهاست رایگان
پرداخت سالانه9.00015.00017.00019.00021.00023.000
سفارش آنلاینخرید کنیدخرید کنیدخرید کنیدخرید کنیدخرید کنیدخرید کنید

تمامی سرویس ها پس از واریز وجه به صورت آنی و آنلاین فعال می گردد. هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

سرویس های مذکور برای راه اندازی دانلود/ آپلود و اتصال های همزمان مناسب نمی باشد. هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

منظور از بازدید یکتا تعداد افراد بازدیدکننده به صورت روزانه می باشد و این تعداد بازدید به صورت تخمینی می باشد. میزان استفاده از منابع سرور به اسکریپت نصب شده توسط شما بستگی دارد.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

در صورت درخواست مشتری با دریافت هزینه نصب اسکریپت توسط ما انجام می پذیرد. هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

امکانات

هاست ارزان

انتقال رایگان

با خرید سرویس های آذین داده ، وب سایت و اطلاعات شما به صورت رایگان به سرور های جدید انتقال می یابند.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

هاست رایگان

پشتیبانی

تمامی سرویس ها دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و در تمامی ساعات و کمترین زمان ممکن به تیکت های کاربران پاسخ داده می شود.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

هاست ارزان

کنترل پنل سی پنل

کنترل پنل محبوب سی پنل به دلیل سرعت و انعطاف بالا ، عدم وجود تحریم در سیستم و کارایی بیشتر بر روی سرور های ما نصب شده اند.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

هاست رایگان

تحویل آنلاین

تمامی خدمات فراداده پس از پرداخت آنلاین (اینترنتی) به صورت آنی و آنلاین تحویل مشتری می گردد.هاست ارزان و هاست رایگان و هاست ایران

برخی از مشتریان:
هاست ارزان
هاست ارزان
هاست ارزان
هاست ارزان